Sıkça Sorular Sorular

RentcarPro nedir ?
RentcarPro , filo ve araç kiralama firmalarına gelişmiş yazılım, alt yapı sistemi sağlayan ve RentcarPro.com ile araçlarına rezervasyon alma imkanı sunan dijital araç kiralama paltformudur.

RentcarPro büyük veya küçük araç kiralama firmasının her geçen gün daha çok başarılı sözleşme oluşturmasını ve mutlu müşterilerle güvenle büyümesini amaçlar.

Programı Yalnızca RentcarPro.com'da aracımı kiralamak için kullanabilir mıyım ?
RentcarPro.com 'da araç kiralamak için bizimle iletişime geçin. online rezervasyon yönetim programını sizin için oluşturduğumuz kullanıcı adı ve şifre ile hemen ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.Pratik paneli ile araç bilgilerinizi girdikten sonra hemen rezervasyon almaya başlayabilirsiniz.

Nasıl kullanmaya başlayabilirim ?
Hemen, arayarak veya iletişim formu doldurarak irtibata geçebilirsiniz.Ödeme gerçekleştiği anda web tabanlı programı size göndereceğimiz kullanıcı adı ve şifreyle anında kullanmaya başlayabilirsiniz.Teknik destektele çözüm odaklı çalışıyoruz.

Verilerim Güvendemi ?
serverlarimizda her firma için özel olarak oluşturulmuş alanlarda veriler muafaza edilir.sistem kendini her gün bitiminde yedeklemektedir.Bu yedekleme sayesinde verileriniz güvence altına alınmıştır.Aramızda yapılan karşılıklı gizlilik sözleşmesine istinaden firmamız verilerinizi 3.kişi veya şahıslarla paylasmamaktadir.

Araç takip sistemim entegre edebilir miyim ?
Araç takip cihazınızın alt yapı sistemi uygunsa ,takip cihazinizi online olarak RentcarPro 'ya bağlayabilir.Manuel kilometre giriş işlemlerinden kurtulup hata payını ''0'' a indirin. Araç takip linki ile anında aracınızı mobilden dahil hernerdeyse online programdan takip edebilirsiz.

SMS gonderimini nasıl yapabilirim ?
RentcarPro panelinde kalan sms bakiyenizi görebilir dilediğiniz musterilerinizi seçip ,kilometre asım ,destek veya her hangi bir ihtiyacinizda anında toplu veya tek sms gönderebilirsiniz.

RentcarPronun bana sunduğu kampanyalardan ve indirimlerden nasıl faydalanabilirim ?
Firmamizla iletişime geçip e-mail ile gönderilecek kod ile size özel akaryakıt,servis bakım ,araç satış ve bunun gibi birçok kolaylık sağlayan hizmetlerden faydalana bilirsiniz.

RentcarPro kullanım sürecinde nasıl destek alacağım ?
Destek talep formunu doldurarak veya şirket kurumsal müşteri hizmetleri hattımızı arayarak 24 saat haftanın 7 günü destek alabilir ihtiyaç halinde ücretsiz bire bir destek alabilirsiniz. İstanbul izmir ve ankara gibi şehirlerin yani sıra tanışıp ihtiyaçlarınızı daha yakından anlamak için her nerdeyseniz Business ekibimiz tarafından görüşme sağlayabilirsiniz.

Bilgilerimi sabit bilgisayarıma aktarabilecek miyim ?
sistemdeki tüm tabloları,teklif ve sözleşmeleri faturalar gibi ve size özel verileri excel cvs pdf gibi formatlarda bilgisayarınıza indirebilir veya direk print alabilirsiniz.

Sisteminiz farklı kurları destekliyor mu?
RentcarPro müşterilerinize güncel kur fiyatı ile döviz ile çoklu ve tekli teklif gönderebilme hizmeti sunmaktadır.Sitemizinizi gelişmiş kur yöntemiyle kullanabilirsiniz.