Kurumsal

RentCar Pro Grifa, Voyant Smart ve MTB ortak Projesidir. Grifa, 2005 yılından beri sektörel yazılım çözümleri sunmaktadır. Voyant Smart Türkiye'de kurulmuş Inovatif teknolojik girişimler geliştirmekte ve dijital çözümler sunmaktadır. Rentcar Pro yazılımı Yıldız Teknik ve Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencilerinin yazılım, yapay zeka ve akademik calışmalarının Grifa ve Voyant Smart bünyesindeki uzman yazılım kadrosu tarafından geliştirilmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Akdemik kadrolarından referans alan RentcaPro, filo ve Rent a Car firmalarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren RentcarPro, geliştirdiği teknolojinin kalitesi ve mutlu müşterilerinin verdiği güç ile her geçen gün ulusal ve uluslararası sektörde verdiği hizmet kalitesi arttırmaktadır.

RentCarPro yazılımı ile, araç kiralama şirketlerinin herşeyi dijital kayıt ve denetim altında olması amaçlanmıştır. Böylece şirket sahipleri dünyanın her yerinden şirketlerinin işleyişini takip edebilmektedir. Geliştirilen yapay zeka asistanı irentcar ile gelişmiş raporlar sunmakta ve hergeçen gün karlılığınızı arttırmaniz için optimizasyon raporları vermektedir.